Nationale Raad van Bestuur

Primaire tabs

Jongsocialisten Nationaal bestaat uit een verkozen nationaal bestuur die de inhoudelijke lijnen van de beweging uitzetten. De Raad van Bestuur van Jongsocialisten Nationaal wordt steeds verkoezen voor een termijn van twee jaar. Deze ploeg zal Jongsocialisten leiden tot het volgende verkiezingscongres, eind 2022.

Voor alle vragen gericht aan het voltallig bestuur kan je mailen naar info@jongsocialisten.be.

Jaro Verberck
Voorzitter
jaro.verberck@jongsocialisten.be
Laura Cools
Ondervoorzitter
laura.cools@jongsocialisten.be
Evelyn Logghe
Internationaal Secretaris
evelyn.logghe@jongsocialisten.be
Anton Obbels
Nationaal bestuurslid
anton.obbels@jongsocialisten.be
Boris Janssens
Nationaal bestuurslid
boris.janssens@jongsocialisten.be
Hanne Goossens
Nationaal bestuurslid
hanne.goossens@jongsocialisten.be
Louie Van Rijsselberge
Nationaal bestuurslid
louie.van.rijsselberge@jongsocialisten.be
Claire Vanobbergen
Nationaal bestuurslid
claire.vanobbergen@jongsocialisten.be
Oskar Seuntjens
Nationaal bestuurslid
oskar.seuntjens@jongsocialisten.be
Michiel Scheerlinck
Nationaal Bestuurslid
michiel.scheerlinck@jongsocialisten.be